Pałac w Rymaniu Pałac w Rymaniu
PL
Pałac w Rymaniu Pałac w Rymaniu

Mówią, że kuchnia jest sercem każdego domu. I tak jest również u nas. To tutaj kucharze przygotowują niezwykłej urody i wyjątkowego smaku dania, dla których inspirację czerpią przede wszystkim z rodzimych przepisów. Jeśli dodamy do tego, że korzystają z naturalnych produktów dostępnych w najbliższej okolicy: koziego sera, prawdziwków i kurek zebranych w pobliskim lesie, owoców z wiejskiego sadu i ziół wyhodowanych w hotelowym ogrodzie – uzyskają Państwo obraz tego, co szczególnie w Pałacu polecamy: kuchnię smaczną, pachnącą i zdrową – idea Slow Food.

accent

Restauracja została przyjęta w poczet członków Dziedzictwa Kulinarnego Pomorza Zachodniego – organizacji skupiającej regionalnych producentów oraz restauracje, bazujące na tradycyjnych, regionalnych produktach o najwyższej jakości.

image
s
image
s
image
s

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie, połączone ze sobą sale restauracyjne:

  • Sala Biała – piękna, jasna, urządzona w klasycznym pałacowym stylu, z bezpośrednim wyjściem na taras, sala może pomieścić 40 osób;
  • Sala Myśliwska – kameralna, oryginalna, mogąca pomieścić 20 osób
  • Taras- przestronny, wyjątkowy, w otoczeniu przyrody. Jest to miejsce idealne do rozkoszowania się jedzeniem z widokami na ogród i las, wśród śpiewu ptaków.
ZAPRASZAMY DO PAŁACU W RYMANIU
accent

Sprawdź naszą ofertę

Atrakcje w hotelu i okolicy